GRUPA SEMWP

Wybierając współpracę z Grupą SEMWP możesz liczyć na pełną transparentność, bo od początku istnienia stawiamy na profesjonalizm, rozwój oraz dbałość o oferowany produkt. Nie jesteśmy agencją interaktywną, a firmą, która każdą usługę wykonuje samodzielnie. Wzorowa współpraca określona jest zasadami, dlatego aby zmaksymalizować efektywność i utrzymać profesjonalizm wymagamy przestrzegania niniejszego regulaminu, a także jego zrozumienia w trakcie zawierania umów. Utrzymujemy wysoki poziom głównie dlatego, że trzymamy się zasad.

LEGENDA

 • Grupa SEMWP – platforma dostępna pod adresem grupasemwp.pl, ul. Pułaskiego 2a, 39-300 Mielec, NIP: 8171331624, zwany dalej: Sprzedawcą, Usługodawcą, Administratorem.
 • Klient – Osoba fizyczna lub firma kupująca produkt lub zamawiająca usługę, zwany dalej: Usługodawcą, Kupującym, Zamawiającym.
 • Strona/Witryna – Gotowy projekt strony lub sklepu internetowego wraz z wtyczkami (dodatkami).
 • Wtyczka (dodatek) – Moduł rozszerzający możliwości CMS WordPress oraz Woocommerce.
 • WooCommerce – Wtyczka sklepu internetowego CMS WordPress, zwany dalej: Systemem sklepu.
 • Administracja/Opieka – zestaw czynności polegający na dbaniu o poprawne funkcjonowanie strony (sklepu) internetowej.

I. GOTOWE STRONY INTERNETOWE – MOTYWY I SZABLONY

Nasze motywy są projektami autorskimi, gotowymi do implementacji na każdym CMS WordPress. Do ich wdrożenia wykorzystaliśmy tylko i wyłącznie wtyczki dostępne w oficjalnym repozytorium WordPress oraz materiały graficzne pochodzące z legalnych źródeł. Wszystkie szablony są w pełni funkcjonalne, responsywne i dostosowane do wymogów Google. Średni wynik GT Metrix wynosi 75% co czyni nasze projekty przyjaznymi do przeglądania oraz pozycjonowania. 

REGULAMIN AUTORSKICH STRON INTERNETOWYCH

 1. Zamówienia dokonuje się poprzez sklep internetowy dostępny pod adresem https://grupasemwp.eu. Zamawiający nie musi posiadać w nim swojego konta, ani nie jest ono tworzone zaraz po zakupie. Klient może stworzyć konto przed, w trakcie lub po zakupie, lecz nie jest to wymagane. 
 2. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto (Vat 23%), a sprzedaż odbywa się wyłącznie w polskiej walucie. 
 3. Na paczkę (w formacie .rar) z motywem składają się pliki, wyszczególnione na stronie produktu.
 4. Usługa realizowana jest następnego dnia od zakupu. Kupujący otrzymuje wiadomość e-mail z linkiem do pobrania wybranego projektu zaraz po zakupie.
 5. Instalacja motywu wymaga posiadania hostingu wraz z domeną na której znajduje się CMS WordPress. W przypadku braku instalacji nasz Administrator skonfiguruje WordPress w ramach usługi.
 6. Kupujący powinien w ciągu 30 dni od zakupu motywu podmienić jego treść oraz multimedia, bo może to wpłynąć negatywnie na indeksowanie w wyszukiwarkach.
 7. Kupujący bierze na siebie odpowiedzialność za poziom zabezpieczenia swojej strony internetowej, jeśli samodzielnie implementuje motyw. 
 8. Sprzedający zastrzega sobie prawo do posiadania konta z uprawnieniami Administratora na okres 1 miesiąca w celach administracji lub w przypadku, gdy Kupujący dobrowolnie rezygnuje z Administracji do momentu zaksięgowania wpłaty za Motyw.
 9. Celem zakupu motywu Kupujący musi podać następujące dane: Imię, Nazwisko, Nazwa firmy (jeżeli posiada), Adres zamieszkania (siedziby), kod pocztowy (siedziby) oraz adres e-mail.
 10. Wszystkie strony w naszym repozytorium są cyklicznie aktualizowane i oficjalnie wspierane przez WordPress.
 11. Dostosowanie szablonu, czyli uzupełnienie go o materiały i treści Kupującego, a także wtyczek jest usługą dodatkową, a jej koszt określony jest na stronie produktu w zakładce “Dostosowanie”.
 12. Dostosowanie produktu odbywa się poprzez odesłanie wypełnionego Briefu Pomocniczego na stronie produktu w zakładce “Brief Pomocniczy”. W przypadku produktów konieczne jest odesłanie ich specyfikacji na adres grupasemwp@gmail.com.
 1. Wybierając szablon z dostosowaniem płatność za szablon odbywa się  z góry, zaś za dostosowanie Klient płaci przy odbiorze projektu.
 2. Kupujący otrzymuje darmową usługę Administracji stroną/sklepem na okres 1 miesiąca. Rezygnacja jest dobrowolna i wymaga poinformowania Sprzedającego poprzez zgłoszenie e-mail.
 3. Wszystkie motywy oraz wtyczki są wspierane przez producentów, dlatego wymagają aktualizacji. Kupujący przejmuje na siebie odpowiedzialność za aktualizowanie modułów po zakupie.
 4. Kupujący ma 7 dni na reklamację produktu, jeżeli nie przedstawia on zakupionego szablonu lub jeżeli jego funkcje różnią się od zakupionego.
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy reklamacji w przypadku, gdy Kupujący zainstaluje dodatki kolidujące z funkcjonowaniem Motywu potomnego (zakupionego).
 6. Rachunek bankowy do płatności za szablony oraz do zwrotów: PKO SA, PL: 89124026561111001071618820

II. INDYWIDUALNE STRONY ORAZ SKLEPY INTERNETOWE

Zaprojektowanie, kodowanie oraz wdrożenie na serwer Zamawiającego strony to usługa, która musi zostać rzetelnie opisana, aby zminimalizować ryzyko poprawek oraz wydłużania terminów. Jako, że niemal 90% zamówień naszej Grupy to odwzorowanie designu i funkcjonalności innej strony, korzystamy z Briefu, który rzetelnie wypełniony skutecznie skraca czas odbioru projektu, a z racji rozbudowania jest również załącznikiem do umowy o wykonanie strony internetowej (sklepu).

REGULAMIN USŁUGI

 1. W zakładce “Strony internetowe” znajduje się Brief, który należy wypełnić, aby złożyć zapytanie o realizację usługi. Po otrzymaniu odpowiedzi wraz z wyceną oraz terminem końcowym sporządzamy umowę. 
 2. Projekt budujemy na obiekcie roboczym, do którego dostęp otrzymuje Zamawiający na cały okres trwania prac.
 3. Zamawiający w trakcie prac będzie proszony o stworzenie kont w serwisach, które mają zostać połączone API ze stroną. Nie tworzymy kont za naszych Klientów, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo.
 1. Wszystkie wymagane wtyczki zostają indywidualnie spolszczone, wraz z ich ustawieniami (wszystkie stringi). Dotyczy to każdej wersji językowej strony.
 2. Uzupełnienie magazynu sklepu internetowego WooCommerce jest usługą dodatkową i kosztuje 6,15 złotych brutto za jeden produkt.
 3. Decydując się na szablon od innego producenta, koszt jego personalizacji wynosi 469,00 złotych brutto (TemplateMonster, EnvatoMarket).
 4. Wycena strony internetowej opiera się głównie na sumie kosztów wtyczek oraz designie. Im więcej wtyczek, tym droższa strona.
 5. Zamawiający zapewnia Wykonawcy hosting oraz domenę, gdzie projekt zostanie przeniesiony po odebraniu.
 6. Odbiór projektu następuje po jego pełnej akceptacji i wymaga formy pisemnej. Po przeniesieniu strony internetowej lub sklepu na adres Zamawiającego zastrzegamy sobie prawo do posiadania konta użytkownika z poziomem dostępu Administratora na okres rozliczenia.
 7. Kupujący ma 14 dni na uregulowanie płatności za usługę. Po upływie tego czasu strona internetowa (lub sklep) zostaje zablokowana.

III. ADMINISTRACJA – OPIEKA WORDPRESS

Aby zapewnić stabilność działania oraz bezpieczeństwo, należy poświęcać WordPressowi od jednej do kilku godzin miesięcznie. System wymaga aktualizacji, tak samo jak motyw oraz wtyczki (moduły), jednak najważniejsze jest regularne tworzenie kopii zapasowych na wypadek niespodziewanej awarii, np: hostingu. Administracja CMS WordPress to usługa, która z racji rozwoju samego silnika bywa niezbędna do płynnego rozwoju w Internecie.

REGULAMIN USŁUGI 

 1. Usługa administracji trwa 30 dni kalendarzowych od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca..
 2. Rozpoczęcie realizacji usługi wymaga podania najważniejszych danych autoryzacyjnych celem przeprowadzenia audytu CMS WordPress oraz zawartości katalogów na serwerze strony (hosting).
 3. Na administrację składa się aktualizacja CMS WordPress, aktualizacja wtyczek (dodatków), tworzenie kopii zapasowej strony co 7 dni oraz monitoring wirusowy.
 4. Koszt abonamentu wynosi 149,00 złotych netto dla motywów Grupy SEMWP. Opieka nad projektami innych wykonawców ustalana jest indywidualnie. Faktura wystawiana jest ostatniego dnia miesiąca z 14-dniowym terminem płatności.
 5. Wszystkie dane odnośnie stanu monitorowanej witryny znajdują się w kokpicie klienta. Raporty, historia od początku współpracy, a także uwagi również są archiwizowane w tym miejscu.
 6. Usługobiorca otrzymuje wsparcie merytoryczne w trakcie trwania usługi, a także specjalistyczne w szczególnych przypadkach, np.: konieczność przywrócenia strony po ataku hakerskim.
 7. Każdy Klient kupujący szablon Grupy SEMWP otrzymuje administrację na 1 miesiąc za darmo. Po upływie tego czasu jest ona wygaszana. Na 7 dni przed końcem okresu testowego Klient otrzymuje zapytanie o chęć kontynuowania usługi w zakresie abonenckim.
 8. Kopie zapasowe strony odbywają się raz w tygodniu. Konkretny dzień ustalany jest z Usługobiorcą indywidualnie, lecz najczęściej jest to dzień rozpoczęcia administracji.
 9. W panelu klienta mieszczą się 4 ostatnie kopie zapasowe (z czterech ostatnich tygodni) oraz jedna z miesiąca poprzedniego (ostatnia kopia zapasowa poprzedniego miesiąca). Wszystkie wcześniejsze kopie są trwale usuwane z naszego magazynu.
 10. Okres przechowywania kopii zapasowej to 6 tygodni od jej wygenerowana.
 11. Administracja możliwa jest tylko na zabezpieczonych stronach internetowych. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zlecenia, jeżeli nasz audyt wykaże brak zabezpieczeń.
 12. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji usługi  na zasadzie pośrednictwa lub podwykonawstwa.

IV. OPIEKA NAD BLOGIEM 

Artykuł SEO to tekst, który służy do pozycjonowania strony internetowej lub wpisów na blogu. Zamieszcza się go w formie opisu działalności albo usługi na zaufanych serwisach z wysokimi statystykami domeny. Usługa polega na przygotowaniu jednego artykułu z trzema słowami kluczowymi, gdzie minimalna długość tekstu wynosi 1500 zzs oraz maksymalnej 5000 zzs.

REGULAMIN USŁUGI 

 1. Usługa trwa jeden miesiąc kalendarzowy.
 2. Na wyraźne życzenie Klienta usługa jest aktywowana w dniu zamówienia (przed terminem rozpoczęcia opieki), wówczas wymagana jest płatność z góry w pełnej kwocie abonamentu.
 3. Na opiekę składa się redagowanie, formatowanie oraz publikacja tekstów, także prowadzenie projektu pozycjonowania stylem WHITE SEO na blogu Zamawiającego, na jego koncie z uprawnieniami Redaktora.
 4. W cenie usługi Zamawiający otrzymuje gotowy artykuł z unikalnym tekstem, materiałami multimedialnymi (zdjęcia, video, infografiki) w formie tekstowej oraz zoptymalizowanej dla narzędzia Yoast w WordPress.
 5. Przy zamówieniu jednego tekstu, jego publikacja odbywa się w połowie miesiąca.
 6. Przy zamówieniu więcej niż jednego tekstu, ich publikacja zostanie rozłożona w równych odstępach (jeśli to możliwe) czasowych na przestrzeni miesiąca.
 7. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji usługi, jeżeli przeprowadzony przez nas audyt wykaże blokady algorytmiczne.
 8. Po zakończeniu miesiąca na Zamawiającego przekazywane są prawa autorskie do artykułów i wystawiana faktura z 14 dniowym terminem płatności. 

V. KATALOGOWANIE STRON WWW 

Filarem pozycjonowania od lat pozostaje katalogowanie. Świeże (i nie tylko) domeny potrzebują wzmianek o stronie i otrzymujemy je pod postacią katalogowania. Zamieścimy wpisy o Twojej firmie na setkach stron internetowych, co przełoży się na efektywne budowanie wizerunku i zwiększenie widoczności w wyszukiwarce. Posiadamy własną bazę ponad 500 adresów na które składają się katalogi, blogi oraz strony internetowe.

REGULAMIN USŁUGI 

 1. Usługa dla domen nowych (bez historii linków) jest aktywowana do 24 godzin od złożenia zamówienia.
 2. Domeny, które posiadają historię linkowania sprawdzamy pod kątem ich występowania w naszej bazie katalogów. Jeśli tam nie widnieją – rozpoczynamy realizację usługi do 24 godzin od zakończenia audytu. 
 3. Twoja strona zostanie dodana do katalogów ogólnych, branżowych, a także baz ogłoszeń i katalogów płatnych. 
 4. Wpis do katalogu składa się z unikalnego opisu Twojej firmy/oferty/usługi o długości minimum 300 zzs (jeden link) oraz maksimum 1500 zzs (do 3 linków). Po zakończeniu linkowania zostaną Ci przekazane prawa autorskie do wszystkich treści.
 5. W zależności od katalogu Twój link będzie aktywny przez rok, ale w wielu miejscach pozostanie dożywotnio. Dywersyfikujemy obydwa źródła w pakietach. W momencie wygaśnięcia linku zostaniesz o tym poinformowany mailowo.
 6. Akceptacja wpisu przez moderatora może zająć nawet kilkanaście dni, dlatego zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji raportu do momentu, aż każdy wpis zostanie zaakceptowany.
 7. Linkujemy stronę główną, zakładki oraz poszczególne oferty i wpisy na blogu. 
 8. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi jeśli strona internetowa łamie polskie prawo, np: promuje hazard, nielegalne treści, streaming, erotykę, piramidy finansowe etc.
 9. Każdy wpis dokumentujemy w postaci zrzutu ekranu i przechowujemy w naszych archiwach do 12 miesięcy od dnia zakończenia usługi. 
 10. Wszystkie wpisy są moderowane, mamy również możliwość ich edycji. Na wyraźne życzenie klienta istnieje możliwość ich modyfikacji.
 11. Niektóre katalogi wymagają umieszczenia na Twojej stronie linku zwrotnego. Nie należy z nimi przesadzać, dlatego zastrzegamy sobie możliwość implementacji maksymalnie 10% linków na pakiet (np: co dziesiąty katalog będzie z linkiem zwrotnym). 
 12. Wszystkie pakiety katalogów posiadają rezerwy, czyli “dane naprawcze”. Gdyby z jakichkolwiek względów Twój link wygasł przed upływem 12 miesięcy, zamieścimy nowy wpis w innym katalogu i będzie on aktywny przez rok od momentu publikacji.
 13. Usługa nie jest abonamentowa i nie przedłuża się automatycznie. 
 14. W każdym katalogu Twój wpis zostanie umieszczony tylko 1 raz. Dla jednej domeny możesz zamówić dowolny pakiet jednorazowo. 
 15. Możesz podzielić pakiet na dwie osobne strony internetowe. Wówczas rozdzielimy linki po połowie. 

VI. ASYSTENT SPRZEDAŻY W SIECI

Ustalamy cel oraz strategię Twojej kampanii, a następnie przeszukujemy i analizujemy kanały sprzedaży. Staramy się dywersyfikować ten proces, dlatego łączymy pozyskiwanie klientów poprzez portale z, np: kampaniami mailingowymi lub telefonicznymi. Po analizie przygotowujemy materiały multimedialne oraz harmonogram i przystępujemy do działań. Usługa trwa 1 miesiąc kalendarzowy.

REGULAMIN USŁUGI 

 1. Usługa trwa 30 dni lub jeden miesiąc kalendarzowy i jest aktywowana do 48 godzin od zaksięgowania wpłaty bądź od 1 dnia kolejnego miesiąca.
 2. Kampania polega na pozyskiwaniu klientów z portali, mailowo, telefonicznie bądź door to door. 
 3. Asystent to przydzielona Ci osoba, która jest odpowiedzialna za realizację kampanii oraz raportowanie jej przebiegu. 
 4. Reprezentacja Twojej firmy polega na przedstawieniu oferty osobom zainteresowanym (Oferia, Allegro itd.), potencjalnym współpracownikom (mailing) oraz osobom fizycznym (pozycjonowanie, door to door).
 5. Korespondencja z potencjalnymi klientami odbywa się z przydzielonej nam przez Ciebie skrzynki mailowej. 
 6. Usługę realizujemy w dni robocze, a w weekendy – na życzenie klienta
 7. Twoja kampania jest prowadzona w godzinach, które nam wskażesz pomiędzy 09:00 – 17:00.
 8. Prowadzenie kampani w trybie nocnym jest możliwe i należy nas o tym powiadomić w zgłoszeniu bądź terminie 7 dni od rozpoczęcia usługi.
 9. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania usługi, jeśli promowany produkt bądź usługa łamie polskie prawo.
 10. Działania marketingowe są archiwizowane w postaci zrzutów ekranu, historii korespondencji, a także materiałów wizualno-dźwiękowych.
 11. Klient otrzymuje raport co 24 godziny, zaś końcowy ostatniego dnia trwania usługi. Istnieje możliwość doręczenia raportu listowie, wówczas faktura jest powiększana o koszty wysyłki zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.
 12. Abonament nie jest przedłużany automatycznie. Klient otrzyma zapytanie o chęć kontynuacji usługi ostatniego dnia jej trwania.
 13. W przypadku zamówień masowych obejmujących zakres działania powyżej 6 miesięcy usługa jest realizowana na podstawie umowy.

VII. REGULARNE KAMPANIE MAILOWE

Ustalamy cel Twojej sprzedaży i przystępujemy do przygotowania bazy oraz kreacji. Stosujemy dwa rodzaje kampanii: wysyłkę z poczty elektronicznej bądź wiadomość kontaktową za pośrednictwem strony internetowej potencjalnego klienta. Przygotowanie bazy trwa od 4 do 7 dni, a wysyłka jeden miesiąc kalendarzowy. Usługa nie zawsze wymaga przygotowania kreacji (szablon wiadomości) mailowej, zwłaszcza w przypadku kontaktu bezpośrednio przez stronę.

REGULAMIN USŁUGI 

 1. Usługa jest realizowana po zleceniu oraz zaksięgowaniu zamówienia.
 2. Mailing wysyłany jest ręcznie z poczty utworzonej (bądź istniejącej) do tego celu, a także z kontaktu stron internetowych i wizytówek.
 3. Maksymalna wysyłka wynosi 500 maili w ciągu doby. Usługa jest realizowana w dni robocze, w godzinach od 06:00 do 18:00, zaś w weekendy od 10:00 do 18:00.
 4. Na jeden projekt przypada tylko jedna kampania. Nie powielamy reklam na zasadzie spamu.
 5. Możliwe jest przeprowadzenie projektu z Twojego komputera. Musisz mieć zainstalowany Team Viewer.
 6. Do Twojej dyspozycji przydzielamy osobistego asystenta, który zajmuje się Twoją kampanią. 
 7. Do Twojej skrzynki biurowej (zleceniowej) przekazujemy zamówienia, jeśli sprzedajesz usługi abonamentowe. Wszystkie inne wiadomości jedynie archiwizujemy.
 8. Jeśli zamawiasz bazę firm, musisz zapłacić kaucję w wysokości 1000,00 złotych netto. Pozostałą kwotę dopłacasz po zrealizowaniu usługi.
 9. Klienci, którzy zamawiają usługę na terenie Mielca mogą za darmo skorzystać z naszego działu prawnego. Dla klientów zdalnych koszt usługi wynosi 100 złotych netto za konsultację.
 10. Raporty są generowane każdego dnia, a końcowy przesyłamy ostatniego dnia trwania usługi.

VIII. MONITORING WIZERUNKU W SIECI

Raz w tygodniu skanujemy sieć w poszukiwaniu nowych wzmianek o Tobie, a co kilka dni filtrujemy serwisy uniwersalne (oraz dedykowane). Wszelkie działania archiwizujemy w postaci zrzutów ekranu. Jeśli udzielasz się na forach internetowych bądź prowadzisz konta na serwisach aukcyjnych – będziemy je również monitorować. W przypadku pojawienia się podejrzanych, bądź negatywnych wzmianek zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany.

REGULAMIN USŁUGI 

 1. Usługa trwa jeden miesiąc kalendarzowy (od pierwszego do ostatniego z weekendami).
 2. Realizacja usługi następuje po zaksięgowaniu złożonego zamówienia.
 3. Usługa polega na ręcznym i automatycznym monitorowaniu firmy (poprzez nazwę, nip, regon, numer krs, e-mail, telefon itd.) w wyszukiwarce Google, a także portalach firmowych, branżowych i forach. 
 4. Wszystkie działania są archiwizowane jako zrzuty ekranu, podobnie jak raporty dobowe. Wszelkie wykasowane komentarze oraz inne dane również są archiwizowane i udostępniane Zleceniodawcy w formie raportu.
 5. Zleceniodawca w trakcie trwania usługi otrzymuje wiadomość sms oraz e-mail za każdym razem, gdy nasz system wykryje neutralną bądź negatywną opinię. Opinie pozytywne są raportowane na koniec każdego dnia.
 6. Każdemu abonentowi przysługuje konsultacja z prawnikiem oraz asystentem.
 7. W trakcie trwania usługi przydzielimy Ci osobistego Asystenta z którym będziesz się mógł kontaktować w godzinach roboczych i na weekendzie.
 8. W przypadku zamówienia obejmującego kilka podmiotów usługa jest realizowana na podstawie indywidualnej umowy.
 9. Jeśli zdecydujesz się na przerwanie usługi, wówczas zwracamy Ci różnicę do 14 dni kalendarzowych. Dotyczy to jedynie nowych klientów, którzy pierwszy raz zamawiają usługę.
 10. Podmiotom, które opłacają zamówienia w terminie przysługuje prawo do natychmiastowego rozpoczęcia usługi w dniu zamówienia.
 11. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji usługi, jeśli promujący łamie polskie prawo.

IX. ASYSTENT OCHRONY WIZERUNKU

Każdego dnia przeszukujemy sieć w poszukiwaniu wzmianek o Twojej firmie. Sprawdzamy nie tylko wyniki z wyszukiwarek internetowych, ale skanujemy również portale opiniotwórcze (posiadamy bazę ponad 100 adresów). Wzmianki dokumentujemy w postaci zrzutów ekranu, które przechowujemy w archiwum, a Ciebie informujemy mailem o wykryciu nowego adresu (nowej opinii).

REGULAMIN USŁUGI 

 1. Usługa trwa jeden miesiąc kalendarzowy (roboczy, bez weekendów).
 2. Realizacja usługi następuje po zaksięgowaniu złożonego zamówienia.
 3. Zleceniodawcy zostaje przydzielony osobisty Asystent, który jest odpowiedzialny za kampanię oraz jej efekt.
 4. Do zadań wykonawcy należy: monitorowanie wizerunku, odpowiadanie w tematach o firmie, tworzenie pozytywnego PR Zleceniodawcy oraz jego marki.
 5. Zleceniodawcy przysługuje godzina konsultacji z działem prawnym Grupy SEMWP.
 6. Jesteś informowany o każdym negatywnym komentarzu w formie e-maila bądź wiadomości tekstowej.
 7. W przypadku wypływu hejtu natychmiast podejmujemy działania prawne i poinformujemy Ciebie o jego następstwach.
 8. W przypadku sporów jednorazowo reprezentujemy Ciebie poprzez nasz dział prawny.
 9. Asystent reprezentuje Ciebie w sporach z administratorami stron internetowych po uprzednim kontakcie z Tobą.
 10. Jeśli zamawiasz jeden pakiet dla dwóch brandów (marek), wówczas dzielimy go na pół, ale doliczamy 100,00 złotych netto do obsługi prawnej.
 11. Jeśli zdecydujesz się na przerwanie usługi, wówczas zwracamy Ci różnicę do 14 dni kalendarzowych. Dotyczy to jedynie nowych klientów, którzy pierwszy raz zamawiają usługę.
 12. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji usługi, jeśli promujący łamie polskie prawo.