GRUPA SEMWP

#Seliga manager

Lekka, kompaktowa
i wzbudzająca zaufanie
- taka powinna być
strona agenta sportowego

Seliga Sport Clinic & Spa to miejsce w którym fantastyczni ludzie połączeni pasją do aktywności ruchowej i dbałości o zdrowie i piękno ciała realizują marzenia związane ze sportem, zdrowym stylem życia i urodą. To również miejsce, gdzie pomagamy początkującym piłkarzom w ich drodze na światowe areny!

Opis projektu

Seliga Sport Managment to doświadczenie, profesjonalizm, kontakty i relacje międzyludzkie. Strona pełni rolę wizytówki, choć wydaje się dużym i rozbudowanym portalem. Oparta została na Elementorze, czyli edytorze wizualnym odpowiedzialnym za treści poszczególnych zakładek. Połączona z kilkoma zewnętrznymi stronami przeistacza się w pełnowartościową „firmówkę”, która dokładnie opisuje swoje usługi przedstawiając je w efektowny sposób.

Usprawnienia dodatkowe

Projekt oparliśmy zaledwie na dwóch wtyczkach, ponieważ jest on częścią większego serwisu. Klient zlecił nam przygotowanie zakładki „Manager” na potrzeby promocji w Internecie (głównie Social Mediach) tak, aby system nie kolidował z istniejącym. Wizytówka posiada jedynie stronę główną i zakładkę kontakt, a całość opiera się na ciągłej rozbudowie zakładek o kolejnych zawodników, których Seliga Sport promuje na arenie sportowej. Podobnie jak cały serwis, tak sekcja Manager wyświetla się idealnie na urządzeniach mobilnych i posiada wysoki poziom UX.

#Seliga Manager

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Open Sans

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

#BEZPIECZEŃSTWO

Produkt
na długie
lata

Wszystkie nasze projekty są tworzone z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu, dlatego są bezpieczne i niezawodne. Łatwy, w pełni dostosowany do potrzeb użytkownika panel pozwala błyskawicznie zarządzać silnikiem strony, aktualizacjami oraz kopiami zapasowymi. Minimalizujemy ilość wtyczek na stronach, dbamy o przejrzystość oraz bezpieczeństwo projektów również pod kątem serwera. Wszystkie nasze projekty bezproblemowo przechodzą testy w panelach hostingów, zarówno przy implementacji, obsłudze jak również przywracaniu kopii zapasowych.

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów