GRUPA SEMWP

#Działania zasięgowe

Prowadzenie profili,
monitoring wizerunku
- zwiększ zaufanie w biznesie

Żyjemy w czasach informacji, które definiują poszczególne osoby oraz biznesy. Jedna informacja może wpłynąć pozytywnie lub negatywnie na nasze postrzeganie, dlatego opierając promocję swojego biznesu na sieci należy ułożyć klucz, który zapewni nam odpowiedni wizerunek. 

Social Media, wyszukiwarka Google, a w szczególności portale ogłoszeniowe to miejsca, gdzie Twój wizerunek ma szczególne znaczenie i jeśli chcesz pozyskiwać kontrahentów, musisz te miejsca poznać i o nie zadbać. 

+ 0
Monitorowanych projektów
+ 0
Zakończonych projektów
0 %
Skuteczność działań PR
0 złotych
Średni budżet zleceń

Skuteczny klucz,
który stosuje większość
- poznaj go

Facebook, Google oraz portale branżowe to miejsca, które zrzeszają ogromną liczbę klientów. To właśnie tam sprawdzamy opinie o firmie przed rozpoczęciem współpracy i jeśli prowadzimy ambitny projekt, koniecznością jest monitorowanie tych miejsc z jednoczesną budową pozytywnego PR naszej firmy.

Te trzy miejsca to również środowisko potencjalnego hejtu, który niestety – w dzisiejszych czasach przechodzi swój szczyt i przed którym należy się bronić, a bywa lwią częścią składowej regularnego monitoringu. 

#Działania zasięgowe

Asystent budowy wizerunku
- wartość mierzalnie dodana

Regularne skanowanie wzmianek o Tobie

Każdego dnia przeszukujemy sieć w poszukiwaniu wzmianek o Twojej firmie. Sprawdzamy nie tylko wyniki z wyszukiwarek internetowych, ale skanujemy również portale opiniotwórcze (posiadamy bazę ponad 100 adresów). Wzmianki dokumentujemy w postaci zrzutów ekranu, które przechowujemy w archiwum, a Ciebie informujemy mailem o wykryciu nowego adresu (nowej opinii).

Archiwizacja i raporty alarmowe

Od dnia aktywowania usługi wszystkie wzmianki archiwizujemy w postaci zrzutów ekranu, które są również składową raportów. Ponadto monitorujemy media społecznościowe i portale pracy, a w przypadkach występowania hejterów – niezwłocznie Cię o tym poinformujemy. W przypadku pojawienia się negatywnych wzmianek o Twojej firmie pomożemy Ci w mediacji z autorem, a także administratorem danego serwisu. Raporty alarmowe otrzymasz mailem, a na życzenie – sms.

Budowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy

Jednym z fundamentów, który wpływa na rozwój firmy jest jej wizerunek. Zbudowanie wiarygodności w sieci najczęściej opiera się na opiniach oraz wzmiankach. Nawet w walce z hejtem jedyną słuszną drogą jest ciągłe budowanie pozytywnego wizerunku, dlatego coraz więcej firm opiera swoje działania PR’owe na wolnym marketingu. Asystent ochrony wizerunku każdego tygodnia będzie publikował wzmianki o Twojej firmie na portalach uniwersalnych, bądź dedykowanych Twojej branży.

#Działania zasięgowe

Aktualny cennik
- którą usługę nam zlecisz?