GRUPA SEMWP

#Działania sprzedażowe

Pozyskiwanie klientów,
mailing oraz kampanie
- zwiększ sprzedaż
usług i produktów

Celem każdego przedsiębiorstwa jest generowanie zysku poprzez sprzedaż. Internet daje nam szeroką gamę możliwości promowania produktów i usług, a dzięki aktywności w branżowych kanałach sprzedaży można osiągnąć znakomite, a przy tym stabilne wyniki. Oferujemy prowadzenie profili na portalach typu Oferia.pl i Allegro, katalogowanie stron na portalach branżowych, a także regularny e-mailing.

0
Kanałów sprzedaży
+ 1 miliona
Wysłanych mail
+ 0
Odpowiedzi na oferty
0 złotych
Średni budżet kampanii (2020 r.)

Skuteczne i wielokrotnie
sprawdzone
- oto nasze metody
promocji

Podstawą stałego generowania zainteresowania jest aktywność oraz kontakt z odbiorcą. Aby regularnie i skutecznie budować bazę klientów należy do nich wyjść, a nie być biernym i czekać na kontakt z ich strony. Zaplanujemy, przygotujemy i poprowadzimy Twoje profile w wybranych kanałach sprzedaży lub przygotujemy całość i przekażemy do prowadzenia Twoim pracownikom. Zajmiemy się również ich pozycjonowaniem, aby Twoja skuteczność była jeszcze większa. Jeśli korzystasz z platform Allegro, Amazon lub Ebay – możemy również połączyć te portale z Twoją stroną lub sklepem.

#Działania sprzedażowe

Asystent sprzedaży
- regularna i stała promocja

Audyt kanałów sprzedaży

Ustalamy cel oraz strategię Twojej kampanii, a następnie przeszukujemy i analizujemy kanały sprzedaży. Staramy się dywersyfikować ten proces, dlatego łączymy pozyskiwanie klientów poprzez portale z, np: kampaniami mailingowymi lub telefonicznymi. Po analizie przygotowujemy materiały multimedialne oraz harmonogram i przystępujemy do działań. Usługa trwa 1 miesiąc kalendarzowy.

Regularne tempo kampanii

Cechą wolnego marketingu jest jego regularność. Codziennie reprezentujemy Twoją firmę, a kampania zazwyczaj trwa 20-23 dni. W przeciwieństwie do dużych, ogólnych, ale jednodniowych kampanii reklamowych, my kierujemy ofertę głównie do osób potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem/usługą. Przy sprzedaży usług duży nacisk położymy na portale ze zleceniami, a przy produktach poprowadzimy Twoje serwisy aukcyjne oraz przedstawimy ofertę potencjalnym kontrahentom w różnych formach, np: dedykowanej kampanii mailowej.

Indywidualna opieka i raportowanie

Do Twojej dyspozycji pozostaje asystent sprzedaży. W trakcie trwania kampanii duży nacisk kładziemy na kontakt z Tobą, zwłaszcza na początkowym etapie współpracy. Twój asystent będzie na bieżąco informował o nowych klientach lub zleceniach, a także przekazywał chętnych do współpracy do dalszej obsługi przez Twoje biuro. Wszystkie działania raportujemy, archiwizujemy i przekazujemy Tobie co 7 dni. Raport końcowy otrzymasz ostatniego dnia miesiąca.

#Działania sprzedażowe

Aktualny cennik
- którą usługę nam zlecisz?